cocktail Paloma Ieu migunakeun jeruk bali squeezed seger pikeun rasa seger jeung citrusy tang. Kuring resep a nice,-kualitas luhur saayana pérak pikeun Paloma, tapi anjeun bisa make favorit naon anjeun boga.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ounce gelas ngeusi és
- 1 1/2 ons saayana premium
- 2 ounce jus Freshly squeezed jeruk bali
- 2-ounce klub soda
- Jeruk ngaganjel (garnish)
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan leuwih és, aduk sakeudeung pikeun ngasupkeun bahan.
- Garnish ku ngaganjel kapur terasrasakeun langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 817 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15.640 mg |
| karbohidrat | 113 g |
| Serat dietary | 63 g |
| protéin | 93 g |