Cherries nambahkeun hiji warna tambahan saeutik jeung rasa ka ieu asinan samangka kulit baheula.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon samangka kulit
- 1/4 cangkir uyah pickling
- 4 gelas cai
- 2 gelas granulated gula
- 1 cup cuka bodas
- 1 séndok rusak iteuk kayu manis
- 1 1/2 teaspoons sakabeh cengkéh
- 1/2 nipis, thinly sliced
- 5
- maraschino cherries , ngurangan, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Motong bagian héjo jeung pink poék tina samangka kulit. Motong kulit di batu 1 inci sarta ukuran 7 gelas.
- Nunda kulit samangka dina wadah badag jeung uyah pickling jeung cai. Tambahkeun deui cai, pikeun nutupan rinds, upami perlu. Soak sapeuting.
- Solokan jeung bilas samangka kulit. Panutup kulit kalawan cai tiis dina panci badag; masak ngan dugi lembut.
- Samentara éta, dina nonreactive 6 ka 8-quart ketel atanapi oven Belanda, ngagabungkeun gula, cuka, kayu manis, sakabeh cengkéh, sarta 1 cup cai. Simmer campuran 10 menit. Galur, Piceun padet, sarta nambahan lemes kulit samangka, keureut nipis, sarta cherries maraschino, upami ngagunakeun. Simmer campuran dugi samangka kulit téh tembus.
- Eusian panas kendi satengah pint kalawan samangka kulit tur campuran sirop, ninggalkeun headspace 1/2 inci. Saluyukeun lids. Prosés di ngagolakkeun cai mandi salila 5 menit.
Beuli Satengah pint Canning kendi ti Amazon
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 194 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.835 mg |
| karbohidrat | 49 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |