Hungaria roti pangsit resep atanapi zsemlye gomboc ieu dijieun kalayan batu roti bulukan sarta adonan éta téh sarupa jeung hiji dipaké pikeun nyieun nokedli (spaetzle). Pangsit roti ieu sarupa jeung pangsit roti Czech iwal dimungkinkeun dina kabentuk kana loaf sarta sliced. pangsit roti Hungaria nu scooped atanapi digulung kana bal. Aranjeunna unggulan jeung kuah atanapi goulash atanapi soups kawas Hayam Paprikash Sup .
Sumber: Resep ieu diadaptasi ti Helen urang Hungaria Warisan Resep ku Helen Szabo jeung Clara M. Czegeny.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- cai 1/2 gelas
- 1 séndok uyah
- 3 endog keok badag
- 3 gelas diced roti bulukan kana batu leutik
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok sedeng, gaul babarengan tipung, cai, uyah, sarta endog. Melu di batu roti na hayu nangtung 30 menit.
- Bawa pot ageung tina cai asin jeung kulub a. Gumantung kana ukuran tina pangsit Anjeun hoyong, make a scoop cookie atawa és krim scoop. Dip scoop kana cai nu ngagolak tur scoop kaluar hiji babak adonan sarta dieunakeun kana cai ngagolak. Ngulang kalayan sésana adonan.
- Nalika pangsit naek kana simmer permukaan pikeun 5 nepi ka 10 menit atawa nepi ka pangsit anu asak liwat. Test salah sangkan pasti. Dipiceun ku séndok slotted kana mangkok buttered atanapi porsi piring nu. Ngawula ka haneut kalawan meats, goulash, sup atanapi naon anjeun mikahayang.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 226 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 226 mg |
| natrium | 510 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 11 g |