The Waluh Demam mangrupa gampang-to-make dessert cocktail yén lamun ngeusi rasa sarta ngabogaan pikaresepeun, mouthfeel creamy. Dua roh nambahkeun sakabéh rasa musiman - Bols Waluh Smash ngabogaan rasa amis tur lada na Ngumbara Jerry urang brings dina tingling spiced Rum rasa. Eta dua elemen ulah secukupnya kawas pai waluh pisan lada, tapi susu na krim nu ditambahkeun dina Waluh Demam nyieun inuman teh silky na halus na mun ngalilindeuk ka handap nu punch spiced nicely.
Ieu mangrupakeun inuman saimbang sarta idéal pikeun jalma cravings gugur sarta pihak dinner, sanajan urang teu nyarankeun papasangan ieu kalawan pai waluh . Éta bit teuing keur komo maot-teuas lover paling waluh!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Bols Waluh Smash
- 1 ounce
- Spiced Rum (Ngumbara Jerry)
- 1/4 ounce
- krim
- 1/4 ounce
- susu
- Garnish: dash
- kayu manis
- Garnish: Gula (pikeun
- rimming )
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok jeung és na galur kana, chilled gula-rimmed kaca Martini .
- Sprinkle jeung kayu manis taneuh seger.
Resep kahadean: Ngumbara Jerry Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 110 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 7 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |