sambel krim Ieu nikmat lada jeung udang mangrupakeun snap nyiapkeun sarta raos hébat leuwih lauk atawa pasta. Ditémbongkeun ka katuhu, handap, jeung kakap beureum jeung Malaikat bulu pasta.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok mantega
- 4 nepi ka 6 ons
- sedeng ka udang badag (dicincang)
- 3 bawang héjo (sliced)
- 2 sendok tepung
- 1 nepi 1 1/2 teaspoons
- Creole bumbu (atawa secukupnya)
- Freshly taneuh cabe hideung secukupnya
- 1 1/4 gelas satengah na-satengah (atawa sakabeh susu)
- 3 nepi ka 4 pakait Tabasco (atawa asin panas lianna)
- 1/2 séndok téh uyah, atawa rasa
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat ngalembereh mentega leuwih panas sedeng-low.
- Tambahkeun hurang sarta bawang héjo; tumis salila kira 1 menit, aduk.
- Tambahkeun tepung laun, aduk terus. Sakali kabeh tepung geus dicampurkeun dina, laun aduk di susu, aduk terus ku séndok kai.
- Sakali sadayana susu geus ditambahkeun, neruskeun aduk jeung masak leuwih panas low dugi asin nu thickens; piceun tina panas sarta aduk di Tabasco jeung uyah rasa. Nyampur tuntas.
- Ngawula ka salaku topping pikeun broiled atanapi grilled Gurame lauk hampang atawa ipis ku susu saeutik leuwih atawa krim sarta ngalayanan kalayan pasta asak panas.
Ngagaduhan 2 nepi ka 4, gumantung kana pamakéan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 289 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 113 mg |
| natrium | 620 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 13 g |