Euweuh anu leuwih satisfying on sapoé panas panas urang ti tiis, refreshing sagelas limun . resep Ieu pulas dina Palasik tercinta: a spritzer limun. Di dieu Éta tip pikeun meunang malah leuwih jus ti lemons anjeun: gulung aranjeunna dina permukaan teuas bari mencét handap kalawan korma anjeun atanapi panas aranjeunna dina microwave on tinggi salila kira 30 detik sateuacan squeezing. Cara éta, spritzers limun anjeun bakal peupeus kalawan rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas jeruk nipis seger (kira 9 lemons)
- Gula 1 cup
- 2 limes, pisan thinly sliced
- 1 botol (1 liter) klub soda, chilled
- 3 gelas és batu (atawa sakumaha diperlukeun)
Kumaha Jieun Éta
- Dina kendi badag, ngagabungkeun nu jeruk nipis sarta gula nepi ka gula larut.
- Nambah limes thinly sliced, klub soda, jeung és batu.
- Pastikeun pikeun aduk ogé, tapi teu kitu vigorously nu megatkeun gelo.
- Chill tuntas saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 156 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 212 mg |
| karbohidrat | 42 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |