The "kulub-up" mangrupakeun metoda maori masak nu bisul sayuran root kayaning Kumara tur kentang, puha jeung kangkung dina stock babi. Pangsit, ogé katelah "doughboys", biasana marengan hidangan ka soak nepi ka aduh soupy.
Dina resep, Kuring geus kaasup hiji filet lembut babi ka sup sarta sababaraha mengembang pangsit butternut .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 kebat watercress
- 1 babi tenderloin
- 1 kumara (kentang amis, peeled na diced)
- 1/2 bawang bodas
- 6 tomat orok
- 3 bawang cinyusu (thinly sliced)
- 1 séndok cilantro (kasarna dicincang)
- stock hayam organik 1 liter
- 2 gelas cai
- uyah laut 1 séndok
- 1 angkatan pra-dijieun pangsit waluh
- 1/2 kilogram babi tulang
Kumaha Jieun Éta
- Nambah stock hayam, 2 gelas cai sarta babi tulang ka pot stock badag. Bawa ka kulub jeung simmer salila 1 jam.
- Soak nu watercress dina cai tiis salila kira 10 menit lajeng wring dinya kaluar meunang leupas tina juices pait. Sisihkan.
- Nambah kumara, 1/2 bawang bodas, tomat na spring bawang jeung stock sup. Simmer salila 15 menit.
- Potong fillet babi kana keureut 1 inci sarta tambahkeun ka stok. Tambahkeun uyah sarta nurunkeun panas sarta panutup pot. Simmer gently salila 15 menit.
- Tungtungna, nambah cilantro dicincang jeung watercress sarta aduk ogé. Dipiceun tulang babi ti stock jeung Piceun.
- Ngawula, nempatkeun pangsit waluh tos dilakukeun kana mangkok sop sapanjang kalawan babi jeung sayuran. Ladle sup panas leuwih daging sarta sayuran sarta garnish jeung bawang spring sliced.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 337 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 101 mg |
| natrium | 176 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 36 g |