A kipas Star Trek tadi geus dijieun kieu jujur . Ieu hiji campuran metot ngeunaan kopi, cau jeung liqueurs krim Irlandia nu nyieun lancar, creamy makéna.
Jujur ieu ogé mindeng layered langsung dina kaca makéna . Kopi liqueur (misalna Kahlua) dina handap jeung Irlandia krim (misalna Baileys) dina luhur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce
- liqueur kopi
- 1/2 ounce
- creme de banane liqueur
- 1/2 ounce
- Krim liqueur Irlandia
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana gelas makéna .
Kumaha Strong teh Shot Beam Me Up Scotty?
Lamun anjeun ngocok makéna ieu nepi dinya bakal saeutik leuwih lemah batan lamun milih lapisan bahan. The éncér tina és ngajadikeun béda badag , tapi duanana kénéh shooters rélatif hampang.
- Layered Beam Me Up Scotty: 22% ABV (44 buktina)
- Shaken Beam Me Up Scotty: 16% ABV (32 buktina)
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 95 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |