Kumaha ngeunaan hiji pulas jeruk dina Vodka Martini ? cocktail enteng oranyeu-flavored Ieu cara alus pikeun niiskeun handap dina peuting panas panas.
Salaku Martinis balik, ieu téh salah sahiji aperitifs abdi favorit tur pasang ogé kalawan salmon, salads, atawa naon baé séjén lampu, "springy" hidangan. Loba jalma resep vodka dina cocktail ieu, tapi kuring manggihan yén ngagunakeun Gin nyiptakeun inuman jeruk beautifully kompléks.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Gin atawa
- inuman vodka
- 1/2 ounce
- triple detik
- 1/2 ounce
- vermouth garing
- dash tina
- bitters jeruk
- garnish:
- jeruk pulas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail satengah ngeusi és retak.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish jeung pulas jeruk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 227 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |