Gampang, gancang jeung nikmat, omelet Maroko ieu bisa dilayanan salaku sarapan, dahar beurang atawa dahar peuting lampu. A touch gula jeung kayu manis nambahan hint tina rasa amis seungit kana rempah Maroko of cumin na paprika.
Ngawula kalawan mint Tea jeung roti Maroko keur scooping nepi ka endog.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 endog, yolks pegat tapi teu keok
- 4 ka 5 sendok krim kéju (atawa 4 ka 5 porsi of Kiri Opak), pegat kana buah leutik
- 1 séndok dicincang peterseli seger
- -------------------------------------------------
- 2 sendok minyak zaitun
- 1 bawang daun, dicincang
- 1 cabé héjo, finely dicincang
- 1 tomat, dicincang
- Gula 1/2 séndok
- 1 séndok cumin
- 1/2 séndok paprika
- 1/4 séndok téh kayu manis
- uyah jeung cabé
Kumaha Jieun Éta
Dina skillet non-iteuk badag leuwih panas sedeng, tumis bawang jeung cabé héjo dina minyak zaitun keur sababaraha menit. Nambah dicincang tomat, gula, rempah jeung uyah jeung cabé rasa. Tumis sayur pikeun sababaraha menit deui, atanapi dugi tomat pisan lemes.Tambahkeun endog jeung masak anjeun bakal pikeun omelet, ku ngangkat edges of endog sabab diatur sarta tipping loyang pikeun ngidinan endog uncooked ngajalankeun underneath sarta nyieun kontak kalayan handap pan, dimana maranéhna gé masak gancang.
Nalika éta endog téh ampir asak liwat na ngan hiji runny saeutik di luhur, ngadistribusikaeun nu peterseli sarta krim kéju leuwih luhur. Tempat anu sababaraha inci pan handapeun broiler pikeun ngeset luhur sarta soften kéju anu. Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 317 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 433 mg |
| natrium | 292 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 16 g |