Sausages nu digulung nepi dina simbut tina roti bakar Perancis dina resep gampang ieu, hiji senang jeung ngeunah sarapan keur budak jeung kulawarga.
Ngalayanan dibungkus sausages kalayan buah seger tur sarapan Hash kentang coklat pikeun hearty, sarapan hébat-tasting.
Tempo ogé
Kayu manis Perancis Roti bakar teken
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 keureut roti
- 8 sarapan sausages (asak, lemes dina towels kertas)
- 2 endog badag
- 1/4 cangkir susu atanapi krim lampu
- 1 séndok gula granulated
- 2 sendok mentega (pikeun masak)
- Pilihan: gula kayu manis
- Pilihan: sirop maple
Kumaha Jieun Éta
- Potong crusts kaluar tina keureut roti na rarata aranjeunna rada sareng pin rolling.
- Gulung a sosis di unggal nyiksikan roti; sisihkan.
- Dina mangkok, whisk endog jeung susu atanapi krim sarta gula granulated.
- Panas mentega dina skillet leuwih panas sedeng-low.
- Dip digulung nepi sausages sakeudeung dina adonan endog, rolling mun jaket tuntas.
- Nalika mentega anu panas tur foaming, nambah sausages butut. Cook, péngkolan remen, dugi browned on sagala sisi.
- Sprinkle enteng jeung gula kayu manis jeung ngawula jeung sirop maple.
Anjeun bisa ogé kawas
- Nyeri Perdu - New Orleans Style Perancis Roti bakar
- Lampu sarta Mudah Kayu manis Perancis Roti bakar
- Gampang Roti bakar Perancis Dasar
- Top 10 Perancis Roti bakar Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 547 |
| total Fat | 44 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 326 mg |
| natrium | 988 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 24 g |