Hiji lineup sadaya-béntang di paporit brunch datangna babarengan dina ieu sandwich roti-gratis. Pan-gorengan browns Hash nyieun gurih "buns" pikeun sosis Gatotkaca kéju-smothered. Sababaraha keureut tina alpukat creamy na Bacon Crispy, tambah endog luhur gorengan nu Patty pikeun gurih sarapan Bliss.
Maké palinter Mason jar Hack, anjeun bakal bisa nyieun hiji sandwich ngawangun sampurna!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 Yukon Emas kentang, peeled
- Uyah jeung cabé secukupnya
- 2 endog
- 1 sosis Patty
- 2 keureut Bacon
- 1 alpukat
- Nyiksikan tina kéju favorit anjeun (cheddar, Velveeta atawa Amérika dianjurkeun)
Kumaha Jieun Éta
Kentang ngilu kana mangkok sedeng-ukuran. Tambahkeun uyah, lada sarta dua endog. Aduk dugi digabungkeun.
Leuwih panas sedeng, tempat tilu jar pita Mason kana pan badag. Sendok campuran kentang kana dua pita, sarta rengat hiji endog kana band sésana.
Samentara éta, masak Bacon jeung sosis Patty. Sakali sosis Patty ampir asak liwat, luhur ku nyiksikan tina kéju, sarta panutup ka ngalembereh. Mesek jeung nyiksikan alpukat .
Keur ngumpul sandwich, mimitian ku hiji béntang Hash coklat Bun. Lapisan kalawan sosis, sliced alpukat, endog digoréng, Bacon, beuki kéju upami hoyong na luhur kalawan kadua Bun Hash coklat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1950 |
| total Fat | 69 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 35 g |
| kolesterol | 498 mg |
| natrium | 1.352 mg |
| karbohidrat | 275 g |
| Serat dietary | 45 g |
| protéin | 70 g |