Kabaya ieu tina domba anu coated di bumbu na bawang beureum flavored mustard marinade lajeng seared on grill dina. Anjeun tiasa rengse aranjeunna kaluar langsung tetep beungeut beueus bari jero meunang asak liwat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kabaya tina domba (8 tulang rusuk tiap)
- 1/3 cangkir / 80 ml Dijon mustard
- 1 bawang beureum, finely dicincang
- 2 teaspoons / 10 saos ml Worcestershire
- 2 teaspoons / 10 ml anggur bodas
- 5-6 daun sage, finely dicincang
- 1 séndok / 5 ml thyme seger
- 1 1/2 teaspoons / 7,5 uyah laut ml
- 1 séndok / 5 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Motong kabaya sadaya gajih ditingali. Ngagabungkeun bahan sésana jeung mix ogé. Teundeun domba di sagelas baking piring badag. Campuran sumebarna ngaliwatan domba, taliti nutupan kalayan bungkus plastik sarta nempatkeun kana kulkas pikeun 6-24 jam.
grill Preheat. Tempat domba on grill leuwih sedeng luhur panas sarta sear pikeun sababaraha menit per samping, ngurangan panas atawa mindahkeun kaluar panas langsung tur nuluykeun grilling dugi ka suhu internal ngahontal 140 nepi ka 150 derajat F.
(60 nepi ka 65 derajat C.) atawa ngeunaan 15 menit per samping. Sakali asak, piceun tina panas sarta ngantep sésana pikeun ngeunaan 5 menit sateuacan ukiran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 206 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 64 mg |
| natrium | 618 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 18 g |