Bumbu, rempah, uyah jeung gula coklat, tambah hiji tajongan tina cabé rawit, masihan rub garing ieu rasa kompléks. Ieu hébat dina hayam manggang atanapi rotisserie hayam, atawa dina manggang atanapi grilled babi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok gula coklat
- 1 séndok tambah 1 séndok
- thyme
- 2 teaspoons uyah halal
- 2 sendok paprika
- 1 séndok bawang bodas (granulated)
- 1/2 séndok cabe hideung
- 1/4 séndok rawit cabé
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok alit, ngagabungkeun bahan.
- Nyertakeun nepi ka 2 hayam manggang atanapi 4 nepi ka 6 lembar individu.
- Anjeun tiasa nyimpen rub garing dina kantong airtight atawa wadah nepi ka 2 minggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 70 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.333 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |