Penuche, atawa panocha, nyaéta gula fudge permen coklat nu geus kasohor di Mexico sarta réa patempatan di Amérika Serikat. Ieu kuadrat amis anu dipak kalawan pecans toasted pikeun crunch gurih.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas dipak gula coklat
- 1 cup ngejat susu
- Gula 1 cup
- 2 sendok sirop jagong lampu
- 1/4 séndok téh uyah
- 2 séndok mantega
- ekstrak vanili 1 séndok
- 1/2 cangkir toasted pecans (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Nyiapkeun hiji baking pan 8x8 inci ku pinding deui kalawan aluminium foil jeung nyemprot ka foil jeung semprot nonstick masak .
- Ngagabungkeun susu, gula, uyah, sarta sirop jagong dina panci sedeng leuwih sedeng luhur panas. Aduk dugi ka gula nu leyur.
- Nyelapkeun thermometer bonbon kana campuran. Neruskeun masak, aduk remen, dugi campuran ngahontal 234 derajat (tahap lemes-ball).
- Dipiceun pan ti panas sarta aduk di mentega. Ngidinan pikeun niiskeun ka suhu kamar.
- Sakali permen nu geus tiis, aduk di vanili jeung ngéléhkeun dugi campuran lightens dina warna na geus creamy. Ieu pangalusna dilakonan kalawan mixer listrik, tapi anjeun bisa ngagunakeun séndok kai upami diperlukeun. Aduk di kacangan dicincang jeung tuang kana pan disusun, smoothing luhur.
- Teundeun permen dina kulkas pikeun ngeset salila 2 jam. Ngawula, potong kuadrat 1 inci.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 53 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |