Lamun nuju dahar gluten bébas, ganda-pariksa bahan lamun nuju nganggo saos spaghetti jarred, sabab bahan sejenna anu wheat- na gluten-gratis. Dileueut!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup quinoa, disusun dumasar kana parentah pakét
- 2/3 cangkir
- sambel marinara , nanaon
- 2 sdm grated seger atawa dicukur kéju Parmesan, atawa rasa
- pilihan: beku veggies thawed, uyah jeung cabé, snipped seger Basil
Kumaha Jieun Éta
Haneut disiapkeun stovetop quinoa atanapi dina microwave kalayan saos marinara dugi ogé dipanaskeun. Aduk grated kéju Parmesan. Lamun remen, aduk sababaraha veggies beku thawed, luhur dipareuman kalawan saeutik uyah jeung cabé, atawa sababaraha bumbu Italia seger, kayaning Basil.
Ngarasakeun Anjeun quinoa gancang jeung gampang dina asin marinara.
Tempo ogé: The resep marinara homemade panggampangna anjeun gé kantos mendakan
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 357 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 89 mg |
| natrium | 151 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 33 g |