sup suuk ngeunah Ieu husus Southern Palasik. Suuk sup kadangkala disebut "Tuskegee Sup," ngaranna pikeun George Washington Carver, saha éta kasohor percobaan-Na jeung kacang.
Vérsi ieu dijieunna tanpa susu, tapi loba versi sejen dijieun kalawan krim atawa susu. Pikeun sup suuk euyeub tur creamy, ngaganti ngeunaan 2 nepi 3 gelas tina stock hayam jeung krim.
resep ngajadikeun hiji angkatan badag, ngeunaan 2 1/2 quarts.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 tulang rusuk seledri, dicincang
- 1 bawang leutik, dicincang, atanapi 1 kebat bawang héjo, sliced
- 1 iteuk (4 ons) mantega
- 1/3 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 2 quarts stock hayam, dipanaskeun
- 2 gelas mentega suuk
- jeruk nipis 1 séndok
- 1 séndok uyah
- 1/3 séndok téh uyah seledri
- 1 cup kacang taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Tumis nu seledri jeung bawang dina mantega dina panci ageung atanapi oven Walanda pikeun 5 menit. Tambahkeun tepung, aduk nepi ka blended. Aduk kaldu hayam panas. Cook pikeun 30 menit, aduk aya kalana.
- Angkat ti panas. Galur, discarding nu padet. Balik cairan pikeun panci nu. Aduk mentega suuk, jeruk nipis, uyah, sarta uyah seledri. Cook ngan dugi dipanaskeun liwat, aduk remen.
- Ladle kana mangkok sop. Sprinkle kalayan kacang taneuh.
Ngajadikeun ngeunaan 2 1/2 quarts, porsi 6 ka 8.
Dibagikeun ku Laurie
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 648 |
| total Fat | 55 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| kolesterol | 30 mg |
| natrium | 650 mg |
| karbohidrat | 27 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 21 g |