Suuk pencinta mentega bakal ngarasakeun ieu nyandak dina tradisional béas Crispy resep saréat . Tambahkeun chip mini coklat, kismis, atawa permen sangkan aranjeunna malah leuwih husus.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir béas buckwheat Crispy
- Pilihan: 1 3/4 cangkir mini chip, kismis, M & M urang Mini baking bit, atawa paporit Anjeun nambahkeun-di
- 4 cangkir marshmallows miniatur
- 1/2 cangkir mentega suuk
- 1/4 cangkir mantega
Kumaha Jieun Éta
- Gajih anu baking pan 13x9x2 inci.
- Ngagabungkeun buckwheat kalawan baking bit atawa chip; Tos babarengan dina loyang. Leuwih panas low, ngalembereh ka marshmallows, mantega suuk jeung mentega. Nalika dilebur tur lemes, tuang merata leuwih campuran buckwheat na Tos dugi ogé coated.
- Jeung leungeun buttered, bentukna kana 1 1 / bal 2 inci; nempatkeun dina kertas waxed. Cool dugi set. Nyimpen dina wadah katutup pageuh.
Langkung No Panggang dessert Resep
Taya Cookies Panggang kalawan Chips Coklat
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 86 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 48 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |