casserole tomat ieu layered kalawan sliced kéju, bawang, sarta Basil. Ngarasa Luncat ngagunakeun kéju abon cheddar, kéju fontina, atawa mozzarella gaganti kéju Amérika.
Sababaraha sendok grated kéju Parmesan dicampurkeun kana crumbs roti bakal jadi alus ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 tomat asak, peeled na sliced
- 4 sedeng bawang, sliced
- 1 séndok uyah
- 1/4 séndok cabé
- 1/2 séndok téh garing daun Basil
- 6 keureut kéju Amérika, motong dina satengah
- 1/2 cangkir rupa crumbs roti garing
- 2 sendok dilebur mentega atawa margarin
Kumaha Jieun Éta
Panas oven ka 350 F.
Enteng gajih hiji casserole 1 1/2-quart.
bawang Cook dina jumlah leutik cai nu ngagolak salila 10 menit; solokan.
Dina casserole disusun, lapisan satengah tina tomat na satengah ti bawang. Sprinkle kalawan satengah tina asin, lada, tur Basil. Top kalawan satengah tina keju. Ulang lapisan.
Dina mangkok, ngagabungkeun nu crumbs roti jeung mentega dilebur; Sprinkle leuwih luhur casserole.
Panggang dina oven preheated keur 30 nepi ka 35 menit, atawa dugi tomat téh lembut.
Tomat kéju casserole fungsi 6.
Anjeun bisa ogé kawas
Kumaha mesek, Core, sarta siki seger Omat
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 96 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 147 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |