Hiji sisi piring casserole euyeub jeung nikmat keur pencinta supa, supa ieu au gratin resep dijieun kalawan suung seger, krim haseum, sarta kéju.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 ons sliced suung
- 2 sendok mantega
- 1
- kokoneng endog
- 1/3 cangkir krim haseum
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/8 séndok cabé
- 3 séndok seger dicincang peterseli
- 1/3 cangkir abon Swiss atawa Monterey Jack kéju
Kumaha Jieun Éta
- Panas mantega dina skillet leuwih panas sedeng-low. Nalika mentega anu foamy, tambahkeun suung jeung masak dugi enteng browned, aduk terus.
- Whisk babarengan krim haseum, konéng endog, sarta uyah jeung cabé; aduk kana suung. Panas liwat, aduk.
- Sendok campuran supa kana baking piring deet; Sprinkle jeung peterseli dicincang jeung abon kéju.
- Panggang dina 425F pikeun 10 menit, dugi kéju geus dilebur.
Ngagaduhan 4.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 180 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 88 mg |
| natrium | 340 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 8 g |