Salaku inuman signature keur UV limun Vodka dirilis dina bulan Juli 2007, anu UV Xuping Flamingo ngawakilan Likur beautifully. cocktail panas spektakuler Ieu sampurna pikeun pihak. Mun rék balik kabeh kaluar jeung tema pihak anjeun kalawan flamingos, Anjeun moal bakal kuciwa. Pink flamingo swizzle teken, glassware, napkins sarta ampir lain nanaon nu peryogi kanggo entertaining bisa kapanggih (ulah poho sakabeh jalma ornamén padang rumput hejo Palasik pikeun éfék pinuh). Aya loba versi tina Xuping Flamingo , jadi Anjeun gé pastikeun pikeun manggihan favorit anjeun bash Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 bagian UV limun Vodka
- 1 bagian
- jus cranberry
- Santika tina
- triple detik
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
Resep kahadean: UV Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 280 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |