Pinnacle Cinnabon mangrupa hasil a partnership antara dua pausahaan perangkat sarta dirancang pikeun mawa rasa nu roll kayu manis populér kana botol vodka. The Madu Bun inuman mana bit salajengna jeung nambihan hiji pulas metot via Jim Beam urang honeyed Bourbon liqueur (Website). The kayu manis-madu campuran mangrupakeun hiji pikaresepeun, sanajan profil nu pisan salah sided, hasilna naon anu janten hiji inuman overly sweetened jeung nu mana campuran haseum muterkeun hiji peran penting. Ku nambahkeun ieu sweetened haseum, kasaimbangan inuman kasebut perfected sarta cocktail hébat geus dilahirkeun.
A sababaraha catetan dina resep ... Pikeun nyieun lemon seger haseum, make resep campuran haseum kieu na skip jeruk teh. Lamun datang ka milih glassware, inuman ieu bisa dilayanan boh up dina sagelas cocktail atanapi di sagelas Collins, nu hal bakal nyarankeun nambahkeun hiji és saeutik. Jalan, éta mangrupa inuman nice.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bagian
- Pinnacle® Cinnabon® Vodka
- 1 bagian Jim Beam® Madu Bourbon
- 2 bagian lemon seger haseum
Kumaha Jieun Éta
Resep kahadean: pinnacle Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 141 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |