Nalika hits gugur jeung urang néangan hiji inuman musiman celebratory, loba jalma milari hiji Waluh Martini . Di dieu hiji bubuka anjeun ka inuman waluh jangkung nu geus rada metot. Jigana bagian pangalusna resep ieu nu teu kedah moro ka handap mangrupa liqueur waluh - a puree waluh saeutik bakal mere Anjeun sakabéh rasa nu peryogi.
Hal urang ulah ningali dina loba cocktails waluh-flavored nyaéta jahe sarta éta bener nice dieu jeung waluh seger. Dua rasa nu pelengkap alam jeung vodka ieu nice jeung lada. The jahé vodka nyengkram perhatian anjeun sarta nyepeng eta jeung rasa kompléks, sahingga hiji mixer hébat.
Hiji hal nu bisa resep pikeun nambahkeun resep ieu téh luhur kaluar tina hiji ale jahé kayaning Vernor urang. Bener teu kudu eta, tapi mangrupa tambahan nice lamun dipilampah pikeun nambahkeun hiji touch tambahan tina rasa amis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons jahé vodka
- jus jeruk 1/2 ounce
- 1 ounce
- waluh puree
- Santika tina cai madu (bagian sarua madu jeung cai)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok vigorously .
- Galur leuwih és seger kana gelas Collins .
- Garnish ku nyiksikan lila jahé.
Resep kahadean: SKYY Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 170 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |