Cocktail tropis Ieu sampurna pikeun getaways pulo sarta pihak cocktail tropis . The populér lagu Hawai, Yaka Hula Cupang Dula, diideuan ieu inuman Rum poék nu bisa boh shaken atawa dicampurkeun. Pikeun garnish a, nempatkeun hiji chunk ganas dina pick cocktail. Waktu keur hula!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Rum poék
- 1 1/2 ons
- vermouth garing
- 1 1/2 ons
- jus nanas
Kumaha Jieun Éta
Vérsi Shaken
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
blended Vérsi
- Tuang bahan kana Blénder kalayan 3/4 cangkir és.
- Nyampur nepi ka rata .
- Tuang kana sagelas Hurricane chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 189 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |