Paké ieu amis-tart ganti baju drizzled dina piring tina salad tiis lobster, barengan seared scallops, atawa masakan sarupa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir madu
- 1/3 cangkir jus jeruk konsentrasi
- 2 sendok cuka sampanye atawa cuka anggur bodas
- Uyah jeung cabé hideung taneuh seger, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun madu, jus konsentrasi jeruk, sarta cuka dina panci sedeng.
- Simmer pikeun 5 menit, atawa nepi ka rada ngurangan. Tambahkeun uyah jeung cabé rasa.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 30 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |