spoonbread Ieu gampang nyieun kalawan cornmeal pindang, susu, sarta endog. spoonbread nu dilayanan ti piring baking kalawan séndok a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup cornmeal (bodas)
- 2 gelas cai
- 1 séndok uyah
- 1 cup susu (tiis)
- 2 endog badag (ogé keok)
- 2 sendok dilebur mantega
Kumaha Jieun Éta
1. Dina panci gede, ngagabungkeun cornmeal kalayan 2 gelas cai; nambahkeun 1 séndok téh uyah.
2. Bawa campuran ka kulub a lajeng nurunkeun panas; masak, aduk terus, keur 5 menit.
3. campuran bakal jadi pisan kaku. Angkat ti panas sarta lalaunan aduk di 1 cup susu tiis.
4. Aduk dina endog keok jeung dilebur mentega.
5. Preheat oven ka 400 ° jeung manaskeun greased 1 1/2 ka 2-quart baking piring atawa 8 inci baking pasagi piring.
6. Tuang adonan well-blended kana baking piring panas; Panggang pikeun kira 40 menit, atawa dugi teguh di tengah sarta nicely browned.
7. Ngawula panas, lempeng tina baking piring. kuantitas ieu nyadiakeun 4 nepi ka 6 servings leutik; pikeun leuwih lengkep, ganda resep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 239 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 232 mg |
| natrium | 126 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 12 g |