sunchokes resep Anggang Ieu salaku serbaguna sakumaha nya meunang; sangkan kana hiji piring samping gampang, seger tina oven, atawa Tos aranjeunna kalayan rupa-rupa dressings pikeun salad tiis. Sunchokes, ogé katelah artichokes Yerusalem , anu rada amis sarta boga aroma faintly nutty. Aranjeunna pituin beulah Amerika jeung geus nembe popped up on ménu di réstoran Perancis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon sunchokes, cleaned na potong batu
- 3 séndok minyak zaitun
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 400. Tos di sunchokes dicincang jeung zaitun minyak, uyah, jeung cabé. Susun sunchokes seasoned dina lapisan tunggal dina lambaran baking atanapi roasting pan deet.
- Manggang nu sunchokes salila 40 menit, nepi ka maranehna tos coklat emas. Ngalayanan sunchokes panas tina oven atanapi Tos kalayan ganti baju sarta ngalayanan aranjeunna tiis sakumaha Salad a.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 201 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 352 mg |
| natrium | 67 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 24 g |