Ngawula ka asin kieu panas kalawan broiled atanapi grilled hayam , lauk dipanggang , asparagus, atawa sayuran séjén. Dijieun kalayan boh jus na mesek of lemons seger, saos ieu gampang nyieun tapi canggih di rasa jeung presentasi.
saos ieu nambahan rasa buttery flavorful kalawan nipis sarta chives rasa ka hayam anjeun, lauk atawa sayuran anu bakal ngingetkeun sémah Anjeun kitu oge sareng kulawarga Anjeun.
Pikeun warna ditambahkeun, garnish piring anjeun kalawan chives langkung Freshly dicincang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/3 cangkir mantega
- 2 sendok chives (finely dicincang)
- jeruk nipis 1 séndok
- 1 séndok lemon mesek (finely grated)
- 1/2 séndok téh uyah
- Dash cabe hideung (taneuh)
Kumaha Jieun Éta
- Ngalembereh mentega leuwih panas low dina panci leutik. Aduk lalaunan ngaliwatan duanana léngkah tina resep ulah diduruk mentega.
- Nambahkeun bahan sésana jeung panas liwat.
Ngawula ka panas jeung broiled atanapi grilled hayam, lauk dipanggang, asparagus, atawa sayuran tina pilihan Anjeun. Nambahkeun hiji séndok tina dicincang peterseli seger mun sambel teh lamun resep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 140 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 41 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |