Campuran mayonnaise Hal ieu ngajadikeun hiji dip flavorful atawa ganti ngagunakeun kalawan Salad hayam, seafood Salad, turki atanapi daging salads leftover.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mayonnaise
- 1 1/2 teaspoons Creole mustard
- 1 séndok Creole atawa Cajun bungbu
- ciwit crumbled daun thyme garing
- dash cabe hideung coarsely taneuh
- jeruk nipis 1/2 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun mayonnaise sarta bahan sésana dina mangkok leutik. Campur dugi ogé anu dicampurkeun.
- Paké salaku sumebar pikeun sandwiches atawa salaku dip kalawan yuyu muih atawa kadaharan ti laut lianna.
Resep saos séjén
Remoulade asin
Kita Hayu Balik asin
Gancang tur Mudah karah asin
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 95 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 98 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |