sambel kéju baheula ieu heubeul téh préparasi basajan, sarta éta mangrupa saos alus teuing pikeun brokoli atanapi asparagus. Atawa ngagunakeun eta kalawan pasta, béas, atawa kembang engkol. resep ngajadikeun ngeunaan 1 cup na bisa dua kali. Tambahkeun tipung kana saos ka thicken eta leuwih (ningali variasi handap resep).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 cangkir susu (atawa krim lampu) ngejat (1 cup keur saos thickened - tingali variasi, handap)
- 1 cup prosés diced kéju Amérika
- Pilihan: 1/2 séndok mustard bubuk
- dash cabé
- Pilihan: dash paprika
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat, whisk babarengan krim sarta mustard. Panas leuwih panas sedeng dugi steaming panas; ulah kulub.
- Aduk kéju, pemanasan sarta aduk nepi kéju dimimitian pikeun ngalembereh.
- Angkat ti panas; aduk nepi ka sakabeh kéju geus dilebur jeung sambel teh téh lancar.
- Tambahkeun lada na paprika, rasa.
- sambel nu teu sakumaha kandel salaku saos Roux-thickened tapi ngajadikeun topping alus keur sayuran. Bakal thicken langkung sakumaha eta cools saeutik. Tempo dihandap keur saos kandel.
pariasi
Kandel Opak asin: Panas 1 séndok tina mantega dina panci leuwih panas sedeng. Tambahkeun 1 séndok tepung; aduk nepi nyampur jeung masak, aduk, keur 1 menit. Tambahkeun 1 cup susu atanapi krim lampu na mustard garing. Cook, aduk, dugi thickened. Aduk di kéju jeung panas dugi dilebur.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 159 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 51 mg |
| natrium | 84 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |