Ghee mangrupa bahan dina loba masakan Jérmanik. Ieu disebut oge ngijinkeun mentega. Ghee tiasa rada mahal di toko; sahingga di dapur sorangan nyaéta gampang tur murah. Anjeun tiasa nyimpen ghee dina wadahna airtight dina rak goah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
Kumaha Jieun Éta
- Maké panci sedeng, panas mentega kana panas sedeng.
- Ngawenangkeun mentega kana ngalembereh jeung mawa ka kulub a, aduk terus. Anjeun bakal aya bewara nu minyak bakal misahkeun sorangan. luhur bakal ngawitan froth; dipiceun froth.
- Ngawenangkeun minyak pikeun jadi jelas. Sakali jelas, piceun tina panas sarta ngidinan pikeun niiskeun salila 15 menit.
- Sanggeus cooling, galur ghee ngaliwatan strainer pohara rupa kana wadahna atawa jar, atawa ngaliwatan 3-5 lapisan cheesecloth.
- Tempat anu tutup on wadahna sarta toko on rak a.
| Pedoman gizi (per porsi) |
|---|
| kalori | 102 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 30 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |
(Informasi gizi dina resep kami diitung ngagunakeun hiji database bahan na kudu dianggap keur estimasu. Hasil Pribadi bisa rupa-rupa.)