A resep appetizer hébat pikeun pihak atanapi libur gathering.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas (8 oz) abon kéju cheddar
- 1 pakét (8 oz) krim kiju, softened
- 1 1/2 cangkir krim haseum
- 1/2 cangkir dicincang ham asak
- 1/3 cangkir dicincang chiles héjo
- 1/3 cangkir dicincang bawang héjo
- 1/8 séndok téh asin Worcestershire
- 1 (1-sedengkeun) babak loaf roti Perancis
Kumaha Jieun Éta
- Dina Pergaulan mangkok, ngagabungkeun kéju abon , krim kiju, krim haseum, dicincang ham, peppers Chili, bawang héjo, sarta saos Worcestershire; aduk nepi ogé anu dicampurkeun. Atur dip kumisan.
- Motong nyiksikan ipis tina luhureun roti loaf; Nyetél nyiksikan kumisan. Maké gerak sawing hipu, motong vertikal ka, tapi teu ngaliwatan, handap loaf nu, 1/2 inci tina tepi, ka motong kaluar puseur roti. Angkat kaluar puseur loaf; potong batu 1 inci sarta sisihkan.
- Eusian hollowed loaf roti jeung dip nu; nutupan kalayan nyiksikan luhur wengkuan tina roti loaf. Bungkus ditangtayungan loaf kalawan foil. Panggang dip dina 350 ° derajat salila 1 jam.
- Ngawula kalawan batu ditangtayungan roti, Crackers, atawa chip kentang.
Ngajadikeun ngeunaan 4 cangkir dip.
Resep patali
Lada Opak dip
Nachos kalawan Ground Sapi jeung Opak
Chili con Queso dip
Gampang Bean dip
Dips sarta nyebar
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 298 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 58 mg |
| natrium | 427 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 12 g |