campuran warni ieu sayuran ngajadikeun hiji iringan idéal pikeun hayam, lauk atawa babi. Bari bisa ngawula ka ieu wae ngeunaan taun, usum liburan anu sampurna, lamun anjeun bisa ngawula ka ieu salaku piring samping keur anjeun dinner libur manggang . Gaduhan sayuran anjeun sadayana dina hiji baki roasting ngaheéat on bersih up, teuing nu sok tambah badag.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok minyak zaitun
- 2 bawang beureum (potong wedges kandel)
- 2 sedeng kentang beureum (potong 6 wedges)
- 2 wortel (medium keur badag, potong sakumpulan)
- 2 sedeng
- parsnips (potong sakumpulan badag)
- 2 zucchini sedeng (thickly sliced)
- 4 cengkéh bodas
- 1 badag bel beureum cabe (seeded na potong sakumpulan)
- 3-5 sprigs tina
- Rosemary
- Pilihan: 1 séndok cabe hideung (taneuh)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 425 derajat.
- Menyemprot pan baking ageung atanapi piring ovenproof kalawan semprot nonstick masak .
- Susun sayuran cut dina piring jeung drizzle kalawan minyak zaitun. Tambahkeun sprigs Rosemary jeung usum kalawan cabé.
- Sayuran manggang pikeun 20 menit.
- Angkat ti oven jeung ngahurungkeun sayuran leuwih.
- Manggang pikeun tambahan 20 menit, atawa dugi sayuran anu lembut jeung rada browned.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 288 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 69 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 7 g |