Hiji piring flavorful dijieun kalayan bahan goah basajan. Ngawula ka steaks ieu kalawan kentang mashed atawa mie.
Resep patali
Crockpot Babak steak kalayan kuah
Baheula steak Swiss
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sedeng bawang wungu, quartered sarta motong di 1 / keureut 4 inci
- 4 nepi ka 6 steaks agul Amrik
- bumbu Creole atawa campuran bumbu sejenna (uyah jeung cabé bakal ngalakukeun)
- 3 séndok tipung
- 3 séndok cai tiis
- 1 séndok Dapur Bouquet atawa asin kuah Browning séjén
- uyah jeung cabé secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun sliced bawang di crockpot nu.
- Sprinkle nu steaks jeung campuran bumbu; nempatkeun di crockpot dina bawang.
- Nyampur tipung jeung cai tiis; aduk ku garpu atanapi whisk leutik nepi ka rata. Tambahkeun saos Browning kuah; sendok leuwih steak.
- Panutup jeung masak di low keur 7 nepi ka 9 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 829 |
| total Fat | 43 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 247 mg |
| natrium | 1.780 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 78 g |