coklat mentega suuk frosting Ieu gancang jeung gampang, sarta éta hébat dina, konéng, atawa kueh coklat bodas atanapi cupcakes.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega creamy suuk
- 1/3 cangkir bubuk unsweetened koko
- Gula 2 3/4 gelas confectioners '
- 1/4 séndok téh uyah
- ekstrak vanili 1 séndok
- 5 nepi ka 7 séndok
- krim lampu atanapi susu ngejat
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok Pergaulan, ngéléhkeun mentega suuk tur kakao babarengan nepi ka rata sarta ogé blended.
- Laun ngéléhkeun di gula confectioners ', uyah, vanili, sarta cukup krim lampu atanapi susu ngejat nyieun frosting a konsistensi nyebarkeun alus.
Ngajadikeun cukup frosting ka ibun nu jajan lambar atawa jajan 2-lapisan.
Anjeun bisa ogé kawas
Mengembang caramel Cream Opak Frosting
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 137 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 5 mg |
| natrium | 50 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |