Lamun anjeun teu boga loba waktu, ieu gancang jeung gampang ham jeung béntang patties mangrupa pilihan alus teuing. Kentang basajan tur campuran ham dicincang anu coated jeung tipung atawa roti crumbs jeung goreng ka kasampurnaan.
Ieu cara alus ngagunakeun kentang leftover mashed na ham, atanapi ngadamel ieu kalawan sapi corned atanapi finely dicincang babi atawa daging sapi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup finely dicincang ham asak
- 1 1/2 cangkir kentang leftover mashed
- 1/2 cangkir bawang finely minced
- 3/4 séndok téh uyah
- 1/8 séndok cabé
- 1/2 tipung cangkir atawa denda crumbs roti garing
- 2 sendok mantega
- 2 sendok minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok, ngagabungkeun nu ham dicincang kalawan kentang mashed, bawang, uyah, jeung cabé.
- Campuran formulir kana 1 patties / 2 inci (atawa croquettes) ngeunaan 3 inci diaméterna.
- Dip patties di tipung atawa roti crumbs, palapis dua sisi.
- Panas mentega jeung minyak dina skillet badag leuwih panas sedeng.
- patties Fry salila kira 5 nepi ka 7 menit dina saban gigir, dugi panas tur enteng browned.
Tips ahli na Variasi
- Paké leftover tiis kentang mashed atanapi chill Freshly dijieun kentang mashed saméméh shaping.
- Ieu croquettes saeutik nambutkeun diri sagala jinis variasi. Tambahkeun brokoli leftover dicincang atawa sayuran séjén pikeun campuran kentang jeung ham.
- Ngalayanan patties sareng saos bodas seasoned atawa asin kéju .
Anjeun bisa ogé kawas
Turki na mashed Croquettes Kentang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 154 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 13 mg |
| natrium | 124 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |