Upami anjeun hoyong bungbu saeutik, Sprinkle kentang fingerling sareng bumbu Cajun saméméh roasting. Ngawula ka kentang Anggang kalawan ngan ngeunaan widang naon waé piring utama, sapanjang sareng sayur sisi atawa tossed Salad.
Sakitu hiji piring samping alus teuing kalawan steaks atanapi manggang a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon fingerling kentang
- 5 cengkéh bawang bodas, ditumbuk jeung finely minced
- 3 séndok minyak zaitun
- 2 teaspoons jeruk nipis
- 1/2 séndok thyme daun garing
- uyah laut na Freshly taneuh cabe hideung
- Cajun bumbu secukupnya, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven jeung 450 °.
- Gajih hiji piring baking deet badag kalayan minyak zaitun atanapi menyemprot kalawan semprot minyak zaitun.
- Scrub kentang jeung motong leuwih badag dina satengah.
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun papak, minyak zaitun, jeruk nipis, thyme, lada, tur bungbu, lamun maké.
- Tos kentang jeung campuran bawang bodas jeung minyak.
- Susun kentang coated dina lapisan tunggal di pan disusun.
- Panggang salila 25 ka 30 menit, atawa dugi kentang mangrupakeun lembut.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 311 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 176 mg |
| karbohidrat | 50 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 7 g |