Nelepon sagala pencinta terong! Resep hummus Ieu ciri terong Anggang salaku bahan utama na, nyieun rasa smoky nu teu bisa ngéléhkeun!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas chickpeas, lemes sarta rinsed, atawa soaked lamun ngagunakeun garing
- 1 terong leutik
- 3 sendok tahini
- 1 ½ sendok jeruk nipis seger
- ½ minyak cup zaitun
- 3/4 séndok cumin
- 1 cengkeh bawang bodas, ditumbuk
- 1/2 séndok téh uyah
- Sprig of peterseli, finely dicincang
Kumaha Jieun Éta
Nyeuseuh jeung terong garing. Dipiceun bobot tur motong terong dina potongan babak ngeunaan 1/8 "kandel (ngeunaan 1 cup). Rub minyak zaitun jeung enteng uyah unggal terong buleud sarta tempat dina oven handapeun broiler salila tilu menit unggal sisi. Lalajo raket ambéh terong teh teu napsu.
Dina Blénder atawa dahareun processor , nyampur nu chickpeas. Tambahkeun terong, minyak zaitun, tahini, jeruk nipis, bawang bodas, cumin, peterseli, sarta uyah dugi bahan ngabentuk konsistensi némpelkeun-kawas.
Tuang campuran kana mangkok badag.
Garnish kalayan sagala peterseli sésana, panutup jeung refrigerate pikeun 30 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 320 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 103 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 9 g |