Arroz Chaufa mangrupakeun cara hébat ngagunakeun béas leftover, sarta éta tepung hiji-piring - naon bisa jadi hadé? Tambahkeun hayam leftover rasana, babi Anggang, panas anjing , atawa ngan sayur - téh mangrupa piring pisan fléksibel. Datang babarengan dina ngan menit, sakali karya prep basajan tina chopping sayuran sarta assembling bahan geus rengse.
Langkung Cina ti Peruvian, piring geus mangkaning pegat kana circle jero hidangan Peruvian favorit. resep Ieu hususna alus lamun béas anu geus disiapkeun Selatan Amérika-gaya.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok minyak nabati (atawa minyak wijen)
- 2 endog
- 1 kebat scallions
- 1 séndok jahé (dicincang)
- 1 cabe beureum (diced)
- 1 cup asak hayam atawa babi (abon) atanapi 3 panas anjing (sliced thinly)
- 4 cangkir béas (asak)
- kecap 3 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Whisk endog bareng jeung a ciwit uyah jeung sababaraha cabé taneuh. Panas 2 sendok minyak dina katél atawa pan frying badag.
- Tuang endog kana minyak panas na tumis 1 ka 2 menit. Hurungkeun pancake endog leuwih na rengse masak. Lamun asak liwat, piceun endog ka piring, rendang coarsely, sarta cagar.
- Tambahkeun minyak sésana nepi katél, jeung nambahkeun bagian bodas tina scallion, jahé, sarta cabé beureum. Tumis keur 2 nepi 3 menit.
- Tambahkeun daging tur tumis pikeun sababaraha menit deui, dugi dipanaskeun liwat.
- Nambah béas, bagéan héjo scallion, sarta kecap , sarta masak, aduk, dugi ogé dipanaskeun.
- Aduk dicincang endog asak, sarta Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 560 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 80 mg |
| natrium | 435 mg |
| karbohidrat | 79 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 17 g |