Berries dianggo magic maranéhanana dina diet kadaharan atah jeung manggihan jalan kana nyatu resep datangna cinyusu jeung usum panas waktu. Ku resep kawas ieu, anjeun bakal kasampak maju ka unggal waktos berries handapeun panonpoé. Strawberries, blackberries, blueberries, raspberries, elderberries, mulberries sadayana ngadamel symphony sampurna rasa amis bisa drizzled (atawa dituang) leuwih nanaon rék cinta leuwih! Naha éta granola atah , jeruk és creme, cupcakes atah, coklat truffles , atawa mangkok basajan tina cau, saos ieu nambihan anu Yum tambahan sarta nyimpen seuri dina ramo Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas berries seger (atawa salah kantong 10-ounce di berries beku)
- 1/4 cangkir
- Nectar Agave atawa madu atah
- Ciwit uyah laut
Kumaha Jieun Éta
- Nyampur sakabéh bahan babarengan nepi ka rata.
- Saluyukeun rasa amis kana liking Anjeun. Lamun hoyong piceun sikina, tuang saos ngaliwatan strainer bolong rupa atawa cheesecloth.
- Ngawula ka geuwat atawa nyimpen dina wadahna airtight di fridge. Ngarasakeun (on sagalana)!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 373 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 124 mg |
| karbohidrat | 57 g |
| Serat dietary | 26 g |
| protéin | 38 g |