A manggang babi loin mangrupakeun robah nice ti daging sapi, sarta nambahkeun saos barbecue méré hiji Vibe lada.
loin babi barbecued ieu rasana sarta basted sareng saos barbecue panas tur lada homemade. Nambahkeun leuwih atawa kurang Tabasco , gumantung kana tingkat panas anjeun resep.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 babi loin manggang, ngeunaan 5 pon
- Gula 1/4 cangkir
- 2 teaspoons paprika
- 2 teaspoons uyah
- 1/2 séndok cabé
- bawang bodas bubuk 1/2 séndok
- bubuk bawang 1 séndok
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1/2 séndok Tabasco atawa saos cabé panas sejen
- 1/2 cangkir jeruk nipis (3 nepi ka 4 lemons)
- cuka 1 cup
- cai 1 cup
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 325 F.
- Tempat anu manggang babi loin dina pan roasting.
- Dina panci sedeng leuwih sedeng luhur panas, ngagabungkeun gula, paprika, asin, lada, bubuk bawang bodas, bubuk bawang, asin Worcestershire, saos cabé, jeruk nipis, cuka, jeung cai.
- Bawa campuran ka kulub a.
- Sendok saos ngaliwatan loin babi.
- Manggang nu babi dina oven preheated salila kira 2 nepi ka 2 1/2 jam, atawa ka hawa internal tina sahanteuna 145 F dina thermometer daging.
- Baste nu babi manggang remen jeung sambel sapanjang waktu masak.
tips
- Manggang boneless babi loin - 3 nepi ka 5 pon - pikeun kira 20 nepi ka 25 menit per pound.
- Tulang-di sirloin babi - 4 nepi ka 5 pon - nyokot ngeunaan 25 nepi ka 40 menit per pound.
- Suhu minimum aman keur babi téh 145 F. Paké mangrupa thermometer instan-baca dipercaya diselapkeun kana bagian thickest tina manggang, teu noel tulang atawa gristle.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 532 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 160 mg |
| natrium | 920 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 56 g |