Ieu peach ngocok kandel nikmat mibanda vanili és krim, a jus nanas saeutik, peaches, susu, sarta gula.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup sliced seger peaches atanapi beku peaches thawed
- jus nanas 1/4 cangkir
- Gula 1/4 cangkir
- 2 gelas vanili és krim
- susu 3/4 cangkir
Kumaha Jieun Éta
- Nyampur peaches kalayan jus nanas sarta gula nepi ka rata.
- Tambahkeun és krim sarta adun nepi ka lemes.
- Tuang di susu na pulsa nyampur di.
- Tuang ngocok kana gelas chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 432 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 29 mg |
| natrium | 155 mg |
| karbohidrat | 62 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |