Cara pangalusna pikeun maksimalkeun pungsi rasa dina rub papak ieu mun ngantep eta diuk pikeun sababaraha poé dina kulkas jadi papak can rasa minyak. Hayu rasa nyampur jeung anjeun bener bakal meunang rub garlicky hébat. Ieu mangrupa basa alus teuing pikeun pastes paling flavored atanapi rubs baseuh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 5 cengkéh bawang bodas (ditumbuk)
- 1 séndok peterseli (tawar)
- 1/2 séndok téh uyah
- Pilihan: 1/2 séndok rawit
- 1/4 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. bawang bodas Campur, uyah, peterseli, cabé hideung rawit babarengan. Lalaunan nambahkeun minyak bari Pergaulan.
2. Store dina kulkas dina wadahna airtight pikeun sababaraha minggu sanggeus Nyiapkeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 696 |
| total Fat | 55 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 39 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 49 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 9 g |