Sneak saeutik kale héjo séhat kana pesto anjeun ku maké satengah Basil na satengah kale campuran. Anjeun kamungkinan gé moal malah aya bewara bédana. Aya saeutik pisan cara salah sangkan pesto, jadi ngaluyukeun bahan pikeun liking anjeun, sarta sangkan pesto kale anjeun sakumaha chunky atanapi sakumaha lemes sakumaha anjeun resep.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup kale (lamun geus leftover steamed kale, Anjeun ogé bisa migunakeun eta, tapi seger nya hadé)
- 1 cup Basil daun (tawar)
- 1-2 cengkéh bodas
- 2 séndok
- ragi gizi (atawa vegan Parmesan kéju diganti)
- 2/3 cangkir kacang (kacang pinus nu tradisional, tapi walnut jeung jambu kacangan anu saé pikeun rupa)
- 3-4 sendok minyak zaitun
- 2 teaspoons jeruk nipis (tawar sok pangalusna)
- uyah laut jeung cabé hideung seger secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Dina Blénder atawa kadaharan processor, ngagabungkeun nu kale, Basil, bawang bodas, kapang gizi, sarta mété, pulsing ngan dugi coarsely dicincang.
- Lalaunan nambahkeun minyak zaitun, jeruk nipis sarta nyatu uyah jeung cabé, blending ngan dugi konsistensi dipikahoyong geus ngahontal.
- Pikeun thinner, pesto saucier, tambahkeun minyak langkung zaitun atawa cairan séjén.
Teu yakin naon nu kudu jeung pesto kale anjeun, ayeuna nu saena eta? Coba ngagunakeun eta sangkan pesto na breadcrumb boneka tomat , atawa pariksa kaluar ieu opat cara ngagunakeun pesto.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 79 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 21 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |