Salad gampang Ieu enteng diasah jeung campuran jus tomat jeung cuka, jeung sliced endog keras pindang masihan eta protéin tambahan jeung rasa.
Ngalayanan Salad dina daun apu, arugula, orok kangkung atanapi kale, atanapi dicampur Salad greens.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas beku kacang Perancis-cut, ngeunaan 12 nepi 16 ons
- cuka cider 1 séndok
- 1/4 cangkir jus tomat atanapi V-8 jus
- 2 teaspoons granulated gula
- 1/4 séndok téh daun garing tarragon, crumbled, atawa garing Basil daun
- 1 séndok finely minced atanapi grated bawang beureum atawa konéng
- 3 séndok dicincang pimiento
- uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh, secukupnya
- 2 keras asak endog, sliced
- Daun apu atawa dicampur Salad greens
Kumaha Jieun Éta
- Masak kacang héjo handap pakét arah. Solokan oge jeung mindahkeun kana mangkok.
- Dina jar screw luhur, ngagabungkeun nu jus tomat, gula, sarta tarragon crumbled atanapi Basil. Ngocok ka nyampur tuntas. Sisihkan.
- Tambahkeun bawang sarta pimiento kana kacang héjo. Tos kalayan ganti baju teh.
- Garis opat piring jeung daun saladah. Ditilik endog keras pindang nu sliced merata diantara elat, lajeng luhur kalawan campuran kacang héjo.
- Sprinkle unggal porsi enteng sareng uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 282 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 284 mg |
| natrium | 221 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 30 g |