Naon bisa compliment hiji sungut watering steak leuwih ti rasa amis tur gurih of sage? topper bodas-sage Ieu nambihan yen punch tambahan pikeun sagala steak hidangan. Naha a cookout atanapi dinner kasual pihak, ieu steak topper aromatik bakal wow sémah Anjeun. Bari resep ieu dimaksudkeun keur steak, éta ogé bisa dipaké dina chops babi na breasts hayam. pilihan nu geus nepi ka anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup / 240 ml mentega (unsalted)
- 1/4 cangkir / 60 ml sage (daun, finely dicincang)
- 4 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1/2 séndok / 2,5 ml uyah (uyah laut)
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun kabéh bahan dina mangkok. Nutupan kalayan bungkus plastik jeung tempat mangkuk dina kulkas salila 1-2 jam, atawa dugi mentega geus firmed up. Ngawula, dollop a spoonful heaping onto steak asak. Dileueut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 464 |
| total Fat | 46 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 122 mg |
| natrium | 303 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |