keureut lemon ieu téh kapok di uyah jeung gula, nyieun hiji pisan metot sarta serbaguna ngawétkeun. Coba pikeun manggihan lemons sakumaha ipis-skinned sabisa, sarta standar lemon Eureka bakal dianggo hadé batan teuing amis Meyer lemons. Téhnik ieu ti kang Oki Thomas Keller.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 lemons (dikumbah dina cai panas)
- 1/2 cangkir uyah (halal)
- 1/2 cangkir gula (granulated)
Kumaha Jieun Éta
1. Cut nu lemons kana keureut kandel 1/8 inci sarta nyokot kaluar siki wae ti keureut lemon.
2. Campur uyah sarta gula babarengan. Panutup handap wadah kaca leutik ku lapisan tina uyah / gula. Top kalawan hiji lapisan anu lemons sliced, jeung panutup ku lapisan campuran uyah / gula. Ngulang dugi sagala keureut lemon nu ditutupan.
3. Seal wadahna sarta ngantep ngadeg dina suhu kamar pikeun 3 dinten.
campuran tiasa lajeng disimpen dina jar Mason na refrigerated dugi diperlukeun. Bakal tetep keur sababaraha bulan, tapi maneh dipikaresep gé maké éta ogé saméméh lajeng.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 109 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 14.148 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |