tapa gancang jeung gampang Ieu brings rasa Tengah sarta kelir caang pikeun tabel Anjeun. Bawang bodas jeung tomat sun-garing anu sautéed babarengan, lajeng dicampur peeled hurang sarta sprinkled kalawan Basil seger. Ngawula kalawan roti rustic . piring hearty Ieu sampurna pikeun babagi kalawan babaturan sareng kulawarga atanapi reheated poé saterusna jadi koret.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 lb. atah
- udang
- 3 cengkéh
- bawang bodas
- 1/4 c.
- Basil seger
- 4 sdm. parawan
- minyak zaitun
- 1/2 c.
- tomat sun-garing dina minyak
- Uyah secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Mesek hurang, bilas na pat garing. Sisihkan.
- Rendang daun Basil na sisihkan.
- Mesek jeung nyiksikan bawang bodas. Tuang minyak zaitun kana pan frying leutik jeung panas dina sedeng. Nalika panas, tambahkeun bawang bodas jeung pan jeung tumis, aduk mindeng.
- Tambahkeun tomat sarta neruskeun tumis pikeun 2-3 menit. Dipiceun tomat jeung bawang bodas ti pan, ninggalkeun minyak.
- Ngangkat panas on pan mun sedeng luhur. Tumis udang di minyak sarua, nepi ka maranehna anu asak jeung ngahurungkeun pink. Balik papak jeung tomat pan sarta aduk.
- Campur di Basil dicincang jeung masak pikeun 1 menit. Ngawula ka geuwat ku roti.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 308 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 227 mg |
| natrium | 685 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 30 g |