Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5-10 bawang héjo, badag
- 5- 10 peppers amis, leutik, rupa-rupa
- minyak nabati 1/3 cangkir
- 1 séndok uyah
- 1 séndok cabé
Kumaha Jieun Éta
Nyiapkeun bawang ku trimming kaluar akar dina tungtungna. Bilas bawang sarta peppers tuntas jeung pat aranjeunna garing kalayan towels kertas.
Teundeun bawang sarta peppers dina piring atawa dina baking piring deet na drizzle aranjeunna kalayan minyak nabati. Paké leungeun anjeun ka rub minyak sakuliah bawang sarta peppers.
Sprinkle liberally kalawan uyah jeung cabé.
Grill dina barbecue anjeun ngeunaan 10 menit atawa nepi ka kulit tina peppers ieu browned sarta aranjeunna lemes.
Bawang bakal rada browned na wilted.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 280 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.763 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 4 g |