resep ayam spaghetti favorit ieu dijieunna tanpa tomat. Carolyn ngajak spaghetti ipis for resep ieu. The olives asak masihan campuran rasa tambahan.
Tambahkeun suung sauteed na make sup condensed sejen, kayaning krim hayam atawa krim of seledri.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 atanapi 2 gelas asak hayam, diced
- 1 (6 ons) pakét spaghetti ipis, asak
- 1 tiasa
- krim tina supa sup , undiluted
- 1/2 cangkir diced bawang
- 1/4 cangkir sliced olives asak
- 1/2 pound Velveeta kéju, potong batu leutik
- uyah jeung cabé, secukupnya
- 1/4 ka 1/2 cangkir grated Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
Panas oven ka 350 F.
Enteng mentega a 1 1/2-quart casserole.
Dina mangkok badag, ngagabungkeun hayam, spaghetti asak, sup condensed, bawang, olives, sarta kéju. Rasa jeung tambahkeun uyah jeung cabé, sakumaha diperlukeun.
Hurungkeun campuran kana casserole disusun.
Nutupan baking piring pageuh kalayan foil jeung Panggang dina oven preheated salila 25 ka 30 menit atawa nepi ka panas jeung bubbly.
Dipiceun foil nu, Sprinkle kalawan Parmesan kéju, sarta masak pikeun 10 menit deui.
Anjeun bisa ogé kawas
Italia Style Hayam Jeung spaghetti, cooker slow
Hayam Parmesan na spaghetti Buka puasa
Hayam pasta Casserole Jeung Suung na Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 756 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 223 mg |
| natrium | 438 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 56 g |